Specialisté na masivní a vícevrstvé dřevěné podlahy | FLOOOR

Pokládáme dřevěné podlahy

Přivezeme vzorky, podlahu dodáme na klíč

Podlaha je to první na co ráno vstoupíte a to poslední, co večer opouštíte. Používáte ji celý den a měla by vám dělat radost po dlouhou dobu. Měla by držet krok s vašimi potřebami ať už se bavíme o reprezentativní kanceláři, nebo o domově plném dětí, psů a koček. Každé použití si žádá jiné parametry a vlastnosti. Odolnost, design, možnost renovace, vhodnost pro podlahové topení a spoustu dalších.

U nás si vyberete to nejlepší, co trh nabízí. Nejlepší však nemusí být vždy nejdražší. Proto jsme pro vás pečlivě vybrali a vyzkoušeli spousty produktů a nabízíme jen ty osvědčené. Exkluzivně si budete moci vybírat i z originální nabídky krásných masivních či vícevrstvých dřevěných podlah včetně nadstandardně širokých a dlouhých formátů.

Přivezeme vzorky

Poptejte naši službu showcar. Kromě vzorků vám nabídneme také poradenství.

Nadstandardně široké a dlouhé formáty

Dodáváme zejména rakouskou a německou prémiovou produkci vícevrstvých a masivních podlah.

Připravíme podklad a realizujeme pokládku

Od nivelační stěrky přes penetraci až po samotnou montáž podlahy a doladění soklů a detailů.

Možnost podlahového vytápění

Pro vícevrstvé dřevěné podlahy lze využít podlahového vytápění. U masivní podlahy s limitem tloušťky prkna.

Podívejte se na fotky našich realizací

Nejprodávanější varianty dřevěných podlah

Meister logo
Mafi - walk on art logo
Esco podlahy logo
Prince parket logo

1. Vítěz kategorie cena/výkon

Meister Lindura

Velmi populární je dýhovaná velkoformátová dřevěná podlaha od výrobce Meister řady Lindura. Nebo-li „Dřevo s nadpřirozenou odolností.“. Což je dáno specifikou patentovanou výrobou. Jedná se o vícevrstvou podlahu, kde nášlapnou vrstvu tvoří velmi tenká vrstva dubové dýhy z pravého dřeva, která je při výrobě za obrovského tlaku a teplot vtlačená na nosnou HDF desku, která je sama o sobě velmi tvrdá. Součástí je také patentovaný wood powder, což je směs pryskyřic a dalších dřevěných materiálů. Výsledkem celého procesu je, že dýha vtlačená do černého prášku obrovským způsobem ztvrdne. Respektive povrch podlahy je výrazně tvrdší a odolnější proti mechanickému poškození nebo zatížení. A taková podlaha je výrazně odolnější než by bylo samo masivní dřevo. Tyto vlastnosti se často hodí například do budov typu luxusní hotel, kde je vedle odolnosti proti namáhání požadavek na design a přírodní materiál.

2. Originální podlaha za rozumnou cenu

Prince parket a Esco

Moderní dekory dřeva. Například kartáčovaný povrch. Často světlejšího typu ve velkých formátech. V takových případech máme skvělou zkušenost s výrobci Prince parket nebo Esco.

3. „Chci něco výjimečného!“

Mafi

Exkluzivní podlahy, kdy architekt vyžaduje něco víc. Už nestačí, že je krásná, praktická, dřevěná a hodí se na podlahové topení. Podlaha má podtrhnout projekt a připoutat na sebe speciální pozornost. Může jít například až o takovou specialitu jako je laserové gravírování, jehož pomocí aplikujete třeba logo. V tu chvíli směřujeme na značku Mafi, jejíž produkty vám přinesou kus lesa domů. Podíl dřevěných materiálů je totiž v sendviči nejvyšší ze všech výrobců. Finální produkt a jeho ztvárnění těžko zaměníte s jakýmkoliv dalším standardním produktem na trhu. Vedle povrchové úpravy není tento produkt omezen ani rozměrem. Je možné ho aplikovat v šířce 5 m a délce 40 m.

4. Masiv je masiv...

Feelwood

Kus pořádného prkna je něco, co se nikdy neomrzí. Světnice v pravé chalupě, nebo zámecká místnost musí mít pořádnou dřevěnou podlahu, co vydrží po generace. I vy můžete mít kus lesa u vás doma. Máme pro Vás modřínové, dubové, jasanové masivní podlahy od rakouského výrobce Feelwood. Investice do dřevěné podlahy se vždy vyplatí.

Pracujeme pro architekty, firmy i stavebníky

 • Ing.arch. Jan Ságl

  Podlahy na našich projektech řešíme s firmou FLOOOR velice rádi. Fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

 • Ing. Stanislav Harašta

  Jsem zvyklý se na služby a práci dívat velice přísně a musím uznat, že i když nemám chválení v popisu práce, zde prostě musím. FLOOOR je přesně taková firma jakou si chcete najmout. Škoda, že dělají jen podlahy a terasy... ale zato na výbornou. Všechno bylo přesně tak jak jsme se domluvili v kvalitě nad očekávání. Chlapi kdybych to uměl, tak vás pochválím.

  Ing. Stanislav Harašta
  Ředitel kvality Hügli Food s.r.o.
 • Jakub Meisel, MBA

  My apartment in historical part of Prague has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The floor installed by Flooor, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The Flooor company has done the installation on time and the work has been very thorough – the floor needed to be levelled before applying the final layer. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed. I strongly recommend the FLOOOR company for any floor projects!

  Jakub Meisel, MBA
  Technical and sales manager POLYONE
 • Martin Havlíček

  Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu FLOOOR pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni.

  Martin Havlíček
  TDI / GD / PM
 • Josef Podstata

  Firma FLOOOR mi byla doporučena místním řemeslníkem se slovy, že s ní má pozitivní zkušenost. S čistým svědomím mohu tuto firmu taky vřele doporučit. Všechny fáze realizace proběhly bez problémů, a to i přesto, že jsme projekt několikrát drobně změnili. Náš projekt se skládal z části z dřevěné podlahy a z části z vinylu. Obě části byly realizovány bez připomínek (drobnosti byly odstraněny během několika dní). S panem jednatelem byla velice dobrá domluva a se vším vyšel vstříc. Všechny termíny byly dodrženy, řemeslníci na stavbě po sobě vždy uklidili, byli slušní a dochvilní. Naprosto doporučuji tuto kvalitní firmu.

Jak probíhá realizace

Přivezeme vzorky na úvodní schůzku

Hovoříme ideálně s investorem, architektem nebo generálním dodavatelem stavby.

Seznámíme se s projektem

Do projektu jsme zainteresování nejdéle v momentě kdy stojí hrubá stavba.

Měříme vlhkost a plánujeme

Případně aplikujeme vysoušeče a účastníme se koordinačních schůzek stavby.

Připravíme podklad a položíme podlahu

V termínu a v rámci odsouhlaseného rozpočtu.

Předáme hotový projekt

Facility managerovi vysvětlíme správný postup péče o konkrétní podlahu.

poptávka