Špičkové projekty podlah a teras ve fotografiích | FLOOOR

Naše projekty podlah a teras

Podívejte se na fotografie podlah a teras, které jsme realizovali

Nadstandardně řešený podkrovní apartmán pro 2 rodiny v Krkonoších s plochou 200m2

realizace v roce 2021

Podlahové řešení od výrobců Meister a Princ Parket s využitím velkoformátových dubových podlah, které jsou celoplošně lepené a umožňují tak bezpřechodová čistá řešení mezi jednotlivými místnostmi. Z podlah jsou dále vyrobeny parapety, posuvné dveře, pracovní desky. Interiérové dveře v antracitové barvě v provedení bezfalcové obložkové zárubně od českého výrobce dveří CAG, se který také napřímo spolupracujeme.

Podlahy a terasy pro developerský projekt v Pelhřimově

realizace v roce 2021

Pro developerský projekt 96 nadstandardních bytů v Pelhřimově jsme pokládali dřevěnou třívrstvou dýhovanou podlahu Mesiter Lindura. Ve stejném bytovém domě jsme také na terasách realizovali WPC lamely značky Silvadec.

 

Podlahy a terasy v moderní dřevostavbě u jezera

realizace v roce 2020

V interiéru jsme pokládali 550 m2 dubové podlahy Princ Parket Volcano. Dřevěná podlaha je celoplošně přilepena na vytápěný podklad.

V exteriéru jsme realizovali 300 m2 teras z Thermojasanu včetně dotónování k fasádě domu.

WPC terasa u rodinného domu v Praze

realizace v roce 2020

100 m2 WPC terasa SilvaDeck – terasa okolo rodinného domu a bazénu v Praze.

Dřevěné podlahy v Hotelu Lotrinský, Velké Pavlovice

realizace v roce 2018

1 700 m2 prémiové dýhované podlahy Meister Lindura v luxusním hotelu, který vznikl rekonstrukcí historické barokní sýpky. Více informací k projektu rekonstrukce přinesl například odborný server Archiweb.cz.

Reference od našich zákazníků

 • Ing.arch. Jan Ságl

  Podlahy na našich projektech řešíme s firmou FLOOOR velice rádi. Fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

 • Ing. Stanislav Harašta

  Jsem zvyklý se na služby a práci dívat velice přísně a musím uznat, že i když nemám chválení v popisu práce, zde prostě musím. FLOOOR je přesně taková firma jakou si chcete najmout. Škoda, že dělají jen podlahy a terasy... ale zato na výbornou. Všechno bylo přesně tak jak jsme se domluvili v kvalitě nad očekávání. Chlapi kdybych to uměl, tak vás pochválím.

  Ing. Stanislav Harašta
  Ředitel kvality Hügli Food s.r.o.
 • Jakub Meisel, MBA

  My apartment in historical part of Prague has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The floor installed by Flooor, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The Flooor company has done the installation on time and the work has been very thorough – the floor needed to be levelled before applying the final layer. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed. I strongly recommend the FLOOOR company for any floor projects!

  Jakub Meisel, MBA
  Technical and sales manager POLYONE
 • Martin Havlíček

  Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu FLOOOR pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni.

  Martin Havlíček
  TDI / GD / PM
 • Josef Podstata

  Firma FLOOOR mi byla doporučena místním řemeslníkem se slovy, že s ní má pozitivní zkušenost. S čistým svědomím mohu tuto firmu taky vřele doporučit. Všechny fáze realizace proběhly bez problémů, a to i přesto, že jsme projekt několikrát drobně změnili. Náš projekt se skládal z části z dřevěné podlahy a z části z vinylu. Obě části byly realizovány bez připomínek (drobnosti byly odstraněny během několika dní). S panem jednatelem byla velice dobrá domluva a se vším vyšel vstříc. Všechny termíny byly dodrženy, řemeslníci na stavbě po sobě vždy uklidili, byli slušní a dochvilní. Naprosto doporučuji tuto kvalitní firmu.

Dodáváme podlahy předních evropských značek

Meister logo
Mafi - walk on art logo
Tarkett logo
Esco podlahy logo
Prince parket logo

Už máte vybráno?

Přes náš jednoduchý formulář.
poptávka