Realizace podlah a teras od zkušených řemeslníků | FLOOOR

Vyladěné podlahářské služby

Dřevěné masivní a vícevrstvé podlahy

Dřevěná podlaha se hodí naprosto všude. Obytné místnosti, kuchyně, ložnice nebo obývací pokoje. Tam kde chci domov, tam kde chci přírodní materiál.


více informací

Dřevěné a WPC terasy

Pro realizaci venkovní terasy se nabízí velké množství materiálů. Při jeho výběru záleží vždy zejména na podmínkách, ve kterých má terasa fungovat.


více informací

Vinylové podlahy

Podlahy z vinylu jsou výhodné zejména svou cenou a pak také užitnou hodnou, kterou materiál má. Hodí se zejména do domácností plné dětí, zvířat nebo když je uživatel zvyklí chodit do místností bez přezutí ve venkovní obuvi.


více informací

Přírodní linoleum

Přírodní linoleum je skutečně přírodní produkt z juty a lněných olejů. Mezi jeho běžné vlastnosti patří také pestrobarevnost, což oceňují zejména architekti, pro které je tento parametr obrovskou příležitostí.


více informací

Sportovní podlahy

Nejzásadnější je informace, pro jaký účel a pro jaký typ sportu má podlaha sloužit. Tělocvična v gymnáziu musí samozřejmě splnit víceúčelové požadavky. I taková má však svoje konkrétní parametry.


více informací

Připravujeme:

Dveře a interiéry

novinka 2021

 • Ing.arch. Jan Ságl

  Podlahy na našich projektech řešíme s firmou FLOOOR velice rádi. Fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

 • Ing. Stanislav Harašta

  Jsem zvyklý se na služby a práci dívat velice přísně a musím uznat, že i když nemám chválení v popisu práce, zde prostě musím. FLOOOR je přesně taková firma jakou si chcete najmout. Škoda, že dělají jen podlahy a terasy... ale zato na výbornou. Všechno bylo přesně tak jak jsme se domluvili v kvalitě nad očekávání. Chlapi kdybych to uměl, tak vás pochválím.

  Ing. Stanislav Harašta
  Ředitel kvality Hügli Food s.r.o.
 • Jakub Meisel, MBA

  My apartment in historical part of Prague has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The floor installed by Flooor, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The Flooor company has done the installation on time and the work has been very thorough – the floor needed to be levelled before applying the final layer. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed. I strongly recommend the FLOOOR company for any floor projects!

  Jakub Meisel, MBA
  Technical and sales manager POLYONE
 • Martin Havlíček

  Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu FLOOOR pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni.

  Martin Havlíček
  TDI / GD / PM
 • Josef Podstata

  Firma FLOOOR mi byla doporučena místním řemeslníkem se slovy, že s ní má pozitivní zkušenost. S čistým svědomím mohu tuto firmu taky vřele doporučit. Všechny fáze realizace proběhly bez problémů, a to i přesto, že jsme projekt několikrát drobně změnili. Náš projekt se skládal z části z dřevěné podlahy a z části z vinylu. Obě části byly realizovány bez připomínek (drobnosti byly odstraněny během několika dní). S panem jednatelem byla velice dobrá domluva a se vším vyšel vstříc. Všechny termíny byly dodrženy, řemeslníci na stavbě po sobě vždy uklidili, byli slušní a dochvilní. Naprosto doporučuji tuto kvalitní firmu.

poptávka