Certifikované systémy sportovních podlah | FLOOOR

Moderní sportovní povrchy s certifikací

Účel podlahy je zásadní informace

Nejzásadnější je informace, pro jaký účel a pro jaký typ sportu má podlaha sloužit. Tělocvična v gymnáziu musí samozřejmě splnit víceúčelové požadavky. I taková má však svoje konkrétní parametry.

Montujeme zejména značku sportovních podlah Tarkett.

Podívejte se na fotky sportovních podlah

Renovovat parkety?

Spousta stávajících tělocvičen zejména na menších městech nebo obcích má parkety. Ty mohou být uvolněné a ve hře je i jejich renovace. Každopádně rozhodnutí o této věci je třeba nechat posoudit nezávislého odborníka. Ten může definitivně říci, zdali je možné parkety renovovat nebo je potřeba realizovat novou podlahu.

Moderní řešení

Moderní cesta je potom sportovní PVC, sportovní linoleum anebo se může jednat o dřevěnou podlahu. Ideální je však využít certifikovaný systém, který je moderním způsobem řešení a za přijatelnou cenu získáte optimální řešení.

Sportovní podlahy se realizují na odpruženém roštu nebo pevné betonovém podkladu. První varianta je vhodná pro velké arény, kde se očekává konání mezinárodních soutěží, které splňují určité parametry. Konkrétním příkladem jsou třeba pravidla FIBA pro basketbal, kdy musí podlaha mít mimo jiné určitý odraz.

Pracujeme pro architekty, firmy i stavebníky

 • Ing.arch. Jan Ságl

  Podlahy na našich projektech řešíme s firmou FLOOOR velice rádi. Fungují profesionálně a můžu se na ně 100% spolehnout. Od návrhu funkčního řešení a vzorování materiálů přímo na místě až po výslednou realizaci, mnohdy i za náročných podmínek při finišování stavby. Vše ve vysoké řemeslné kvalitě a s citem pro detail.

 • Ing. Stanislav Harašta

  Jsem zvyklý se na služby a práci dívat velice přísně a musím uznat, že i když nemám chválení v popisu práce, zde prostě musím. FLOOOR je přesně taková firma jakou si chcete najmout. Škoda, že dělají jen podlahy a terasy... ale zato na výbornou. Všechno bylo přesně tak jak jsme se domluvili v kvalitě nad očekávání. Chlapi kdybych to uměl, tak vás pochválím.

  Ing. Stanislav Harašta
  Ředitel kvality Hügli Food s.r.o.
 • Jakub Meisel, MBA

  My apartment in historical part of Prague has been neglected by the previous owner and therefore I expected the restoration to be very challenging. The floor installed by Flooor, immediately made the difference! The look and the quality have proven to benefit the apartment from the moment it has been installed. The Flooor company has done the installation on time and the work has been very thorough – the floor needed to be levelled before applying the final layer. The workers were very professional and focused, the budget very accurate and no extra costs were invoiced at the time the project have been completed. I strongly recommend the FLOOOR company for any floor projects!

  Jakub Meisel, MBA
  Technical and sales manager POLYONE
 • Martin Havlíček

  Profesionální a lidský přístup jednatele je vždy mým požadavkem pro spolupráci a realizaci díla. Ten zde byl splněn vrchovatě a firmu FLOOOR pana Slabého vřele doporučuji těm, kteří chtějí perfektní servis na vysoké úrovni.

  Martin Havlíček
  TDI / GD / PM
 • Josef Podstata

  Firma FLOOOR mi byla doporučena místním řemeslníkem se slovy, že s ní má pozitivní zkušenost. S čistým svědomím mohu tuto firmu taky vřele doporučit. Všechny fáze realizace proběhly bez problémů, a to i přesto, že jsme projekt několikrát drobně změnili. Náš projekt se skládal z části z dřevěné podlahy a z části z vinylu. Obě části byly realizovány bez připomínek (drobnosti byly odstraněny během několika dní). S panem jednatelem byla velice dobrá domluva a se vším vyšel vstříc. Všechny termíny byly dodrženy, řemeslníci na stavbě po sobě vždy uklidili, byli slušní a dochvilní. Naprosto doporučuji tuto kvalitní firmu.

Jak probíhá realizace

Přivezeme vzorky na úvodní schůzku

Hovoříme ideálně s investorem, architektem nebo generálním dodavatelem stavby.

Seznámíme se s projektem

Do projektu jsme zainteresování nejdéle v momentě kdy stojí hrubá stavba.

Měříme vlhkost a plánujeme

Případně aplikujeme vysoušeče a účastníme se koordinačních schůzek stavby.

Připravíme podklad a položíme podlahu

V termínu a v rámci odsouhlaseného rozpočtu.

Předáme hotový projekt

Facility managerovi vysvětlíme správný postup péče o konkrétní podlahu.

poptávka